Göbeklitepe’ye Dadandılar! 69 Bin TL’ye Ağlama Seansları

Herhangi bir psikoloji diploması olmayanlar merdiven altı aldıkları eğitimlerle kendilerini ‘kişisel gelişim uzmanı’ olarak tanıtıyor. Enerji, frekans adı altında insanların duygularını sömüren şarlatanlar sosyal medyadan sık sık uyguladıkları seansların paylaşımını gerçekleştiriyor. Vatandaşların hem duyguları ve umutları sömürülürken aynı zaman da cepleri de sömürülüyor

‘Spiritüel’ etkinliklerinin en son trendi ise Göbeklitepe’de Sirius yıldızına portal açmak.

Kendini “kuantum düşünce tekniği eğitmeni” olarak adlandıran Şebnem Tacigut, bu amaçla Göbeklitepe’ye bir tur düzenledi.

İÇSEL KEŞİF GARANTİSİ!

Üç gün süren turda katılımcılara, içsel bir keşif yolculuğuna çıkmaları, bilinçaltını anlamaları ve potansiyellerini açığa çıkarmaları ‘garanti ediliyor.’

Tur programı oldukça yoğun ve çeşitli aktiviteler içeriyor. Negatif enerji, aura çengelleri ve manyetik alan kancaları temizliği, “400 Yıllık Kölelik” ve “İçimizdeki Firavun” protokollerini bozma, Sirius Bağlantısı ile 21 Katlı Gizli Boyut Kapısı açma, “Işık Dili ile Üst Versiyon Yüklemesi” ve Göbeklitepe’de “Korku Protokolü” bozma gibi aktiviteler yer alıyor.

GÖBEKLİTEPE’Yİ UZAYLILARIN HAVALİMANI OLARAK TANITIYOR

Göbeklitepe’nin “uzaylıların havalimanı” olduğunu savunan Şebnem Tacigut ve katılımcılar, burada ellerini uzatarak tarihi kalıntılardan enerji almaya çalışıyor.

Son gün ise, Urfa’nın “peygamberler şehri” olarak anılmasından yola çıkılarak bazı peygamberlerin özelliklerinin katılımcılara yüklendiği aktivasyonlara ayrılmış.

69 BİN TL’YE ‘İÇSEL YOLCULUK’

Sosyal medyada yarım milyon kişinin takip ettiği Şebnem Tacigut, lüks otellerde de terapi seansları düzenliyor. 3 aylık periyotlar şeklinde verilen eğitimler 3 sınıfa ayrılmış durumda. Katılımcılar toplam 9 aylık bir eğitim sürecinden geçiyor. Birinci sınıfın 3 aylık eğitim ücreti ise 23 bin lira.

Bu tur, bedensel ve ruhsal iyileşmeyi arzulayanlar için oldukça pahalı. Turun ücreti 69 bin TL.

PSİKOLOJİ EĞİTİMİ YOK, İŞLETME BÖLÜMÜ MEZUNU

Şebnem Tacigut’un psikoloji veya psikiyatri eğitimi yok. Kendisi İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu ve geçmişte kurumsal şirketlerde finans müdürü olarak çalışmış. Tacigut, çeşitli hocalardan enerji şifacılığı eğitimi de almış.

​​​​​​​

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir